У Росії опублікували черговий мирний “план Путіна”

Росія поширила путінський план з вирішення ситуації в Україні, як офіційний документ ООН. Про це в інтерв’ю “РИА Новости” заявив заступник глави МЗС Росії Геннадій Гатілов.

“Представлений президентом Росія план із семи пунктів (з вирішення ситуації в Україні) ми поширили в якості офіційного документа ООН. Це наш ще один зріз роботи в ООН, спрямований на деескалацію конфлікту”, – заявив Гатілов.

Також Гатілов зазначив, що на черговій сесії Генасамблеї ООН, яка розпочнеться 16 вересня, українській проблематиці буде приділено особливу увагу.

“На сесії, природно, будуть відображені питання нинішнього стану справ в міжнародній політиці. Багато питань будуть розглядатися і під кутом зору ситуації, що склалася в Україні”, – зазначив він.

За словами заступника голови МЗС Росії, Росія відновить зусилля у питанні резолюції з гуманітарної допомоги Україні, який був раніше заблокований Радбезом ООН.

На питання, чи може Москва врахувати зауваження та представити проект в новому вигляді, Гатілов зазначив: “У тому вигляді, в якому наші партнери намагалися вести справу, ми вважаємо, що співпраця з ними з даного питання на даному етапі неможливо”.

Нагадаємо, 3-го вересня президент Росії Володимир Путін оголосив план дій з врегулювання ситуації в Україні з 7 пунктів, який узгодив з президентом України Петром Порошенко.

http://7days-ua.com/news/u-rosiji-opublikuvaly-cherhovyj-myrnyj-plan-putina/